Základní principy stabilizace páteře - Praktický kurz na kadaverech

4. 4. 2024

Dne 22. 3. 2024 hostil Anatomický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity kurz základních principů stabilizace páteře.

Cílovou skupinou byli lékaři ve specializačním vzdělávání v oborech: Traumatologie a ortopedie pohybového ústrojí, Neurochirugie, Spondylochirurgie.

Praktický jednodenní kurz rozšířil znalosti a zlepšoval dovednosti prostřednictvím školení a diskusí s předními spondylochirurgy zabývajícími se operačními stabilizacemi páteře. Cílem byl individuální kurz teorie a praxe - hands on na kadaverech.

Vzdělávací akce byla pořádána dle stavovského předpisu ČLK č.16

Kurz byl podpořen MŠMT ČR, Národním plánem obnovy a financován z fondů Evropské unie.

Přehled všech článků